(At the end of this article is an English translation)

Ieder jaar aan het eind van het seizoen is het weer tijd om te overwegen of je ook het volgende seizoen weer door wilt gaan (we hopen van wel!). Als je opzegt, moet dat NIET bij de trainer of coach maar vóór 1 juli bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Aan het eind van dit seizoen worden de teams weer in concept ingedeeld en ingeschreven bij de Nevobo. Als iemand dus na 1 juli opzegt, dan schaadt dat het team waar hij of zij (voorlopig) in was ingedeeld.
Iedereen die na 1 juli opzegt is daarom verplicht om voor een heel jaar contributie te betalen, zoals ook in ons reglement staat.

 

Er kunnen omstandigheden zijn (bv het schoolrooster is nog niet bekend), waardoor het nog niet kan worden besloten. Indien je dat meldt bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , heb je uitstel tot 7 september om op te zeggen. Niet geregistreerd betekent te laat opgezegd en dus verantwoordelijk voor het betalen van een boete van 50 euro. Helemaal niet opzeggen of pas na 28 september maar gewoon niet komen, betekent het betalen van het gehele contributiebedrag.

ENGLISH

Every year at the end of the season it is time to consider whether you want to continue the next season (we hope you will!). If you want to terminate your membership, you have to do so NOT at the trainer or coach but before July 1 at Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . At the end of this season, the teams are again drafted and provisionally registered at the Nevobo. So, if someone cancels after July 1, it hurts the team in which he or she was (provisionally) classified. Anyone who cancels after July 1 is therefore obliged to pay a full year contribution, as is described in our regulations.

There might be circumstances though (e.g. school schedules are not known yet), because of which it cannot be decided yet. If you report this to Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. , you have a delay until 7 September to cancel. Not registered means canceled too late and therefore responsible for paying a fine of 50 euros. Not canceling at all or only after 28 September but simply not coming means paying the entire contribution amount for the next season.