word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

ma 16 dec 20:30
Algemene LedenVergadering
Nieuwe Bankrashal

GCA 2018 finaleWoensdagavond 19 december stond in het kader van de Grote Clubactie. Na de training kwamen de kinderen bij elkaar en werd de uitslag van het aantal verkochte loten bekend gemaakt. De 14 kinderen hebben gezamenlijk 269 loten verkocht! Dat is een stijging van 85% ten opzichte van vorig jaar met een verkoop van 145 loten! De opbrengst is meer dan 888 Euro. Van deze opbrengst worden nieuwe ballen aangeschaft.

 

Het was dus een zeer geslaagde actie! Met aan top van de harde werkers: Eefje van de Piranha's, niveau 3 met maar liefst 46 loten! Zij mocht kiezen uit de prijzen en ging met een mooie drinkfles naar huis.Prijsuitreiking GCA 2018

Mini's, hartelijk dank voor jullie geweldige inzet!