word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

za 13 apr 10:00 - 16:00
Cool Moves Volleybal Toernooi
Proosdijhal, Kudelstaart
do 02 mei 19:30 - 21:00
Algemene LedenVergadering

za 11 mei
Cool Moves Volleybal Toernooi
Laco, Mijdrecht

Gerard is vele jaren actief betrokken geweest bij volleybalvereniging AMVJ. Gedurende langere tijd heeft Gerard als bestuurslid de vereniging vertegenwoordigd bij het NeVoBo district. Als groot kenner van de reglementen en met vele waardevolle contacten heeft Gerard zowel voor AMVJ als voor het district bijgedragen aan de volleybalsport binnen onze vereniging en daarbuiten.

Met zijn positief kritische blik heeft hij anderen bij herhaling aangezet het beste uit zichzelf te halen. We zullen ons Gerard blijven herinneren als gedreven bestuurslid.

Zie voor informatie over zijn afscheid de rouwkaart.

Zijn familie en vrienden wensen wij alle sterkte met het dragen van dit verlies.