word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

ma 16 dec 20:30
Algemene LedenVergadering
Nieuwe Bankrashal

Mooie shirt van MiBouwEenmaal binnen kom je niet onder de bedrijvigheid uit. Ballen vliegen door de zaal en er wordt al flink geoefend door de deelnemers. Voor onze spelers is het een bijzondere wedstrijd. Ten eerste is het een thuiswedstrijd en dus bekend terrein. Ten tweede worden er onder de AMVJ-Martinianen de nieuwe wedstrijdshirts uitgedeeld.

Dankzij onze sponsor MiBouw zijn we in het gelukkige bezit van deze mooie sportshirts. Dit geeft deze dag een bijzondere dimensie. Het kon dan ook niet anders dan een geslaagde dag worden voor de mini's en dat blijkt ook uit de mooie scores. Er is goed gespeeld en we zijn trots op de inzet van onze volleybalsterren!

Op naar de volgende wedstrijden op zaterdag 8 december in Ouderkerk!