word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

za 15 sept - wo 21 nov
Start lotenverkoop Grote Club Actie

do 15 nov 19:00 - 20:30
Algemene Leden Vergadering
Sportkantine Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, Amstelveen

(english summary) Donderdagavond 17 mei 2018 houdt Volleybalvereniging AMVJ Martinus weer een Algemene Ledenvergadering. Deze zal plaatsvinden in het sportcafé van de Nieuwe Bankrashal. Adres: Pandora 3 te Amstelveen. De vergadering zal starten om 19:15 uur. De deur zal opengaan om 19:00 uur. De koffie en thee zullen dan klaar staan.

De agenda voor deze vergadering zal volgende week op de website en in de nieuwsbrief gepubliceerd worden. Aansluitend aan de vergadering, zo rond 20:30 uur, kunnen liefhebbers nog een partijtje mix-volleybal spelen en/of lekker na borrelen aan de bar.

Noteer de datum 17 mei vast in uw agenda!

Bestuur volleybalvereniging AMVJ Martinus