word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

do 02 mei 19:30 - 21:00
Algemene LedenVergadering

za 11 mei
Cool Moves Volleybal Toernooi
Laco, Mijdrecht

Eerder informeerden we jullie over de stand van zaken in de seniorencompetitie. De resultaten zijn geworden: H1 heeft zich gehandhaafd, H2 is kampioen geworden en H3 is helaas gedegradeerd. D1 ging steeds beter spelen waardoor directe degradatie is ontlopen. De uiteindelijke 10de plaats verplicht tot het spelen van promotie/degradatiewedstrijden. D2 speelde zich veilig op een 9de plaats maar ook D3 ontkwam niet aan degradatie.

De p/d-wedstrijden van Dames 1 worden zaterdag 28 april 2018 gespeeld in de Westfrieslandhal te Wognum. D1 neemt het om 12.00 uur op tegen Bevok. Om 13.15 uur volgt de wedstrijd tegen Jonas. H2 heeft al aangegeven een delegatie naar Wognum te sturen om de dames te ondersteunen. (Veel) meer supporters zijn van harte welkom.