word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

za 09 mrt 10:00 - 15:00
Cool Moves Volleybal Toernooi
Groenendael, Heemstede
za 13 apr 10:00 - 16:00
Cool Moves Volleybal Toernooi
Proosdijhal, Kudelstaart
do 02 mei 19:30 - 21:00
Algemene LedenVergadering

za 11 mei
Cool Moves Volleybal Toernooi
Laco, Mijdrecht

bekerAMVJ-Martinus H2 is kampioen! Omdat naaste belager Spaarnestad maandagavond een punt verspeeld heeft in hun wedstrijd tegen Niemand H1, is H2 onbereikbaar geworden en dus kampioen in de Derde klasse D. Voor de derde keer in 6 jaar tijd laten de kampioenen hiermee zien, teveel kwaliteiten te hebben om in de derde klasse te spelen. Helaas zijn ze de afgelopen jaren niet in staat geweest zich te handhaven in de tweede klasse. Het is een mooie uitdaging om hier verandering in te brengen.

Van harte gefeliciteerd en veel succes volgend jaar!