word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

za 09 mrt 10:00 - 15:00
Cool Moves Volleybal Toernooi
Groenendael, Heemstede
za 13 apr 10:00 - 16:00
Cool Moves Volleybal Toernooi
Proosdijhal, Kudelstaart
do 02 mei 19:30 - 21:00
Algemene LedenVergadering

za 11 mei
Cool Moves Volleybal Toernooi
Laco, Mijdrecht

Beste jeugdleden en ouders,

Namens de Jeugdcommissie wensen wij jullie een sportief 2018!

Wijzigingen JC 1-1-2018Volgende week (week 2) zullen de trainingen weer starten. Er zijn een aantal wijzigingen in het trainingsschema gekomen. Zie rood gemarkeerde namen en teams voor de wijzigingen (klik op de afbeelding voor een vergroting). Alle desbetreffende teams en waar nodig ook de ouders zijn geïnformeerd via de mail.

Staat jouw team/trainingsdag er niet tussen? Dan is er niets veranderd! Voor vragen mogen jullie altijd Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Veel succes in de tweede helft van de competitie!

Groet Annabel
Namens de Jeugdcommissie