word nu lid

vrijwilligers

Binnenkort

do 24 okt 17:00 - 22:00
Black Light Toernooi
Nieuwe Bankrashal

Dit jaar wordt het 20e Holland Top Jeugd toernooi georganiseerd! De selectie van Meisjes A, B en Jongens B strijden op dit jaarlijkse toernooi voor de hoogst haalbare plaats in het ‘officieuze’ kampioenschap van Regio West.

 

Het Holland Top Jeugd toernooi beslaat drie speeldagen. Tijdens het toernooi staat ‘spelplezier’ hoog in het vaandel en onze volleyballers/sters kunnen ervaringen opdoen met wedstrijden spelen op een hoger niveau. Het is altijd een toernooi waar de jeugdleden met plezier aan meedoen. Heb je interesse om de teams aan te moedigen? Kijk dan voor meer informatie bij het event op Facebook.

Programma
1e speeldag: zondag 26 november 2017 in Almere/Haarlem
2e speeldag: zondag 4 februari 2018 in Zwaag/Enkhuizen/Warmenhuizen
3e speeldag: zondag 22 april 2018 in Almere/Huizen/Zwaag